Podziel się na mediach społecznościowych

 


SISSYMAID

 Ostatnio coraz bardziej wzrasta wśród kobiet, zwłaszcza zapracowanych business women, zapotrzebowanie na dobrą pomoc domową. Nie tak dawno temu, parę Domin postanowiło poddać swoich niewolników specjalnemu procesowi feminizacji i przeistoczyć ich w uległe pokojówki i służące gotowe natychmiast wypełnić każdy rozkaz swojej Pani. Oczywiście wszystkie czynności związane z prowadzeniem domu, które dotychczas wykonywały kobiety, od tej pory są jednym z obowiązków męskiej służącej. Zwrotem zapożyczonym z języka angielskiego, określającym męską pokojówkę jest “sissymaid”.

Postaram się teraz przybliżyć trochę świat, w którym męskie pokojówki w przebraniu francuskiej służącej ulegle służą swoim Dominom. Jako, że jestem również jedną z nich, zrobię to z punktu widzenia sissymaid.

Wyróżniamy dwie główne cechy charakteryzujące sissymaid:

Zazwyczaj lubią być ubierane w bardzo dziewczęcym stylu. Kochają małe, słodkie, koronkowe sukienki, jedwabne halki, białe podkolanówki, pończochy, buty na wysokim obcasie itd.

Sissies są również bardzo uległe. Lubią być zmuszane do przebrania się w ich dziewczęce stroje przez despotyczną i wymagającą Wladczynię.

Przebrane chcą być zabawką w rękach Dominy. Nic nie podnieca ich bardziej jak być poniżaną i ośmieszaną.

Proces transformacji mężczyzny w sissymaid zazwyczaj daje dużo przyjemności Dominie, która ma tu duże pole do popisu:

Zazwyczaj na początku Domina zabiera sissy wszystkie męskie ubrania i chowa w tylko sobie znanym miejscu. Teraz przychodzi czas na prezentację.

Przyszła sissy stoi zupełnie naga przed Dominą, która to przeprowadza początkową ocenę. Jak już się dobrze przyjrzy przychodzi czas na makijaż. Zazwyczaj jest on dosyć delikatny, ale cień do powiek i kredka są pozycjami obowiązkowymi. Nie możemy również zapomnieć o czerwonej szmince.

Następnie Domina zakłada sissy perukę. Wyobraźcie sobie jak musi pięknie wyglądać z warkoczykami i czerwoną kokardką. Jeżeli jednak sissy ma długie włosy, to Domina może je obciąć i uczesać lub zaprowadzić do fryzjera (oczywiście damskiego).

Następnym krokiem jest zgolenie całego owłosienia. Żadna Domina nie lubi owłosionych służących! Na początek włosy z klatki piersiowej, ramion i pod pachami muszą zostać całkowicie usunięte. Później sissy musi sobie dokładnie wydepilować nogi, wyobraźcie sobie jakby wyglądała w białych podkolanówkach z owłosionymi nogami! Na koniec służąca musi wydepilować sobie przyrodzenie oraz pośladki. Większość Domin rozkazuje swoim pokojówkom depilować nogi i przyrodzenie codziennie. Ma to zarówno efekt psychologiczny, jak również podnosi poziomo higieny osobistej.

Jedna z najważniejszych rzeczy podczas treningu jest oczywiście odpowiedni strój. Pokrótce nakreślę z czego się składa.

 

 

 

 

 

 

 Pierwszym elementem jest biustonosz, zazwyczaj z usztywnionymi miseczkami i dużą ilością koronek, ale oczywiście zależy to już od osobistych upodobań Władczyni. Każda Domina woli jak sissy wygląda w jak największym stopniu naturalnie, więc bardzo dobrym elementem uzupełniającym są silikonowe formy, imitujące piersi i dające wrażenie, że służąca naprawdę je posiada.

Bardzo ważnym jest, aby sissy miała w jak największym stopniu kobiecą figurę. Oczywiście sissy musi od tej pory uważać na wagę i przestrzegać ściśle diety, ale żeby polepszyć efekt, większość Domin stosuje u swoich służących gorsety. Jest on ściśnięty bardzo mocno i sprawia, że sissy musi wciągnąc brzuch. Na początku jest to bardzo kłopotliwe i niewygodne, ale po czasie można się do tego przyzwyczaić. Uniemożliwia to również schylanie się, więc sissy musi za każdym razem kucać – jak przystało na służącą.

Odpowiednie majteczki są również bardzo ważne. Zazwyczaj mają dużo koronek i falbanek, ale czasami Pani zażyczy sobie, aby sissy ubrała tylko figi, albo specjalne majteczki odsłaniające pośladki. Gdy sissy ubiera krótką spódniczkę Domina może mieć pośladki służącej na widoku, ma również szybszy dostęp do nich, gdy zajdzie potrzeba ukarania pokojówki. Elementem urozmaicającym może być ogonek przymocowany do buttpluga włożonego między pośladki, daje to dobry efekt, np. gdy sissy serwuje do stołu.

Teraz przejdźmy do nóg. Uważam, że nic nie wygląda lepiej jak wydepilowane, wywoskowane nogi w pończochach, obowiązkowo szpilki! Moim zdaniem najlepszym zestawem są czarne pończochy ze szwem (który zawsze musi być prosto!), podpięte pod piękny koronkowy pas, ale dobrym rozwiązaniem mogą być także pończochy samonośne. Niektóre Dominy stosują podkolanówki lub skarpetki za kostkę (raczej białe), aby dać sissy trochę dziewczęcego wyglądu. Na pewno nic tak nie podkreśla nóg jak buty na wysokim obcasie.

Niestety wszystkie służące muszą nauczyć się w nich chodzić, a zapewniam, że nie jest to łatwe, a nawet powiem, że bardzo męczące na początku.

Służąca musi godzinami chodzić na wysokich obcasach, czasami Dominy stosują specjalne buty, w których pasek zapinany dookoła kostki jest zabezpieczony małą kłódeczką, dzięki czemu Władczyni ma większą kontrolę nad sissy.